Kontakt

Witamy w Dziale Sprzedaży firmy Miecz Net - Bezpieczeństwo Sieci Komputerowej. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 17:00

Marek Burek doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-51
m.burek@fsecure-av.pl
Magda Wrońska doradca klienta biznesowego
+48 32 307-68-13
m.wronska@fsecure-av.pl
Patrycja Taraszka doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-46
p.taraszka@fsecure-av.pl
Dawid Nowak doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-49
d.nowak@fsecure-av.pl
Bartosz Wojnicki doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-50
b.wojnicki@fsecure-av.pl
Magdalena Smogór-Struzik doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-47
m.struzik@fsecure-av.pl
Kinga Szkopińska doradca klienta biznesowego
+48 32 307-21-39
k.szkopinska@fsecure-av.pl
Magdalena Juszczyk doradca klienta biznesowego
+48 32 307-68-15
m.juszczyk@fsecure-av.pl
Mateusz Pluta doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-48
m.pluta@fsecure-av.pl