Jeżeli chcesz żebyśmy przypomnieli Ci kiedy kończyć się bedzie Twoja licencja na oprogramowanie F-Secure i zaproponowali najkorzystniejsze warunki jej przedłużenia lub masz rozwiązanie antywirusowe innej firmy, a chcesz zmienić na produkt marki F-Secure wypełnij formularz poniżej. To nasi specialiści zadbają o to, żeby Państwa licencje zawsze były aktualne, pomogą w wyborze prawidłowego rozwiązania antywirusowego i zaproponują najlepsze możliwe ceny zakupu. Wypełnij formularz i nie musisz pamietać antywirusie bo my zajmiemy się tym za Ciebie.

[info]

Wysyłając ten formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych i ewidencyjnych przez firmę Miecz Net, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku O Ochronir Danych Osobowych (Dz. U nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Zapewniamy, że ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. W każdym momencie może Pani/Pan zażądać zaprzestania ich przetwarzania i przechowywania.

Zapewniamy, że dane nie będą udostępniane innym firmom bez Państwa zgody i wiedzy. Dane są chronione zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133/97, poz.883).